Superliga LFP
Soupeři pro Czech open 2015

Los nám představil soupeře základní části Czech open 2015.

 

Pro hráče je nejznámějším soupeřem pražský klub FbC Panthers. Před několika lety náš tým na FbC Panthers narazil ve třetím kole florbalového Poháru ČP. Tehdy tým LFP zvládl udržet náskok, který si vypracoval v Radlicích v úvodu utkání. Tam po třech gólech Jirotky, dvou Bartuška a jednom Reisera, tým LFP vedl v půlce utkání již 6:1, ale soupeř v závěru utkání rychle snižoval až na konečných 6:5 pro LFP. Utkání tým zvládl pouze z důvodu výborné defenzivy a výkonů brankářů Fišery a Rudolfa.

Z tohoto pohledu mají Panthers co oplácet. Zároveň se pokusíme také využít postřehy našeho navrátilce Vojty Legnera, který v uplynulé sezóně mezi pantery působil.

 

Dalším týmem, který na nás v základní části čeká, je finská FB Topgrandma, která je častým účastníkem Czech Open, dokonce se může pyšnit titulem v této kategorii v jednom z uplynulých ročníků. Již tato skutečnost hovoří za své. Podle dostupných informací, většinou stopku pro toto mužstvo vystavil až některý z Českých extraligových týmů. Od agentů jsme dostali informaci, že svou hru zakládají na kvalitní obraně a propracovaném postupném útoku, zakončovaný přesnou střelbou.

 

Posledním týmem naší základní skupiny, bude klub ze Švýcarska UH Appenzell, patřící k lídrům 3. švýcarské ligy. Švýcaři opět staví na kvalitní obraně , o čemž svědčí pouhých  28  obdržených gólů během minulé ligové sezóny. V minulosti na Czech Open také potrápili leckterý tým z Čech se zvučným jménem. Jako třeba 1. SC WOOW Vítkovice – Mustang, kterému podlehli po taktickém boji pouze 0:1.

 

Před začátkem turnaje plánuje realizační tým ještě přátelské utkání , a to pravděpodobně 10.8., které má ukázat v jaké kondici se nachází výběr LFP. Následně bude tým mýt další tři zápasy na přípravu pro nejdůležitější utkání turnaje a ty jsou až v play-off.

Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2019 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw