Superliga LFP
Jednání vedení oddílu

Včera 18.1. se uskutečnila schůzka trenérů a vedoucích týmů ASK Lovosice - LFP.

Na schůzce proběhla diskuse, jakým způsobem zlepšit součinnost oddílu a komunikaci skrz věkové kategorie. Zároveň jsme probrali možnosti jak zkvalitnit pořadatelské služby, vylepšit propagaci oddílu a přesvědčit členy oddílu, aby chtěli oddíl aktivně reprezentovat.

Základní závěry ze schůzky:
V roce 2017 proběhne opět společné focení. Bude realizován turnaj smíšených družstev, spojený s florbalovým společenským večerem. Proběhne změna internetových stránek a zlepší se propagace oddílu na veřejnosti. Příprava všech týmů na nadcházející sezónu bude zahájena nově nejpozději od června a to již v novém složení.

Na závěr byla diskuse o budoucnosti vlajkové lodi oddílu a to týmu Mužů. 
Tým mužů letos zcela nenaplňuje požadovaná očekávání oddílu a jen díky vypětí sil vedoucího týmu Kadlec a Voráčka, ještě funguje v rámci florbalových předpisů. I když výsledkově je tým ve středu tabulky, morálka týmu, tréninková docházka a zápasová účast rapidně klesá. Na základě těchto aspektů si začínají mladší hráči hledat angažmá u jiných týmů.

Vedení oddílu, a to trenéři všech kategorií a vedoucí týmů, došli na základě zjištěných skutečností k závěru, že je třeba vytvořit co nejdříve realizační tým, který od konce března začne skládat tým mužů pro nadcházející sezónu. V mužstvu by se měli objevit především hráči, kteří jsou ochotni respektovat klasickou sportovní přípravu a mají dostatečný florbalový potenciál.

Úkolem byl pověřen Libor Hejhal, který předloží na následující schůzce 29. 3. 2017 jména hráčů a realizačního týmu.

Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2019 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw