Superliga LFP
Holky na 1.místě

Z Turnova bez obdržené branky - 2. liga žen

Po čtrnácti dnech čekal lovosické ženy další výlet na sever Čech. Nastala změna a jelo se do Turnova. Holky čekali dva rozdílní soupeři. Jeden z nejlepších týmů v lize, Liberec, a poslední tým v tabulce, domácí Turnov. 
Od Liberce se čekalo, že potvrdí svoji roli favorita a přece jen bude lovosické holky přehrávat. Prvních pár minut zápasu bylo oťukávacích z obou stran a pak začalo peklo na hřišti. Oba týmy nepřetržitě běhaly, napadaly a bránily. Znalci lovosického florbalu by mohli říct, že se hrál lovosický "psí styl". Naštěstí i ten vedl k úspěšnému vstřelení tří branek do sítě soupeřek. Dobře chytající Lenka Boubelíková podržela v nebezpečných chvílích tým a připsala si první zápas v letošní sezóně bez obdržené branky.

Druhý zápas proti domácímu Turnovu byl z pohledu trenéra náročnější. Turnovské holky jsou sice novým týmem a v současné době jsou na posledním místě tabulky, ale dokáží kousat a každým zápasem se zlepšují. To také předvedly ve svém dnešním prvním zápase, kdy svojí nezkušeností pouze remizovaly s Děčínem, který srovnal v poslední minutě zápasu na 5:5. 
Lačné po vítězství na domácí půdě začaly hned od začátku napadat rozehrávku Lovosic a ty měly problém hrát svoji hru. Ani dvě brzké branky Káti Pechanové Turnovským nevzal dravost a stále obtěžovaly lovosické hráčky. Předváděná hra byla podobná té z prvního zápasu. Pozitivem byla zahraná přesilová hra, která měla hlavu a patu a výsledkem byla vstřelená branka. V zápase přeci jen zvítězila zkušenost lovosických žen a porazily domácí Turnov 5:0. Opět dobře chytající Lenka Boubelíková si, i zásluhou svých spoluhráček, připsala další zápas bez obdržené branky.

Tabulce po dnešním hracím dnu opět vévodí lovosické hráčky s devatenácti body a náskokem tří bodů nad Děčínem. Třetí je tým Liberce, který má dva zápasy k dobru a devět bodů na kontě.

Další turnaj čeká Lovosice na domácí palubovce 10.12.2016, na který připravují speciální pozvánku pro fanoušky a doufají tak v obrovskou domácí podporu.

Sestava: Lenka BoubelíkováMichaela QuinnováKlára PlosováBára KožíškováMichaela ŠperlingováPavlína JancsováPetra SvobodováTerez KejřováKáťa Pechanová

Trenér: Radoslav Žolda Budaj, asistent Oliver

Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2019 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw