Superliga LFP
Informace k A týmu 2017/2018

V pátek je opět schůzka vedení oddílu ASK Lovosice - LFP, na které uzavíráme přihlášku do nové sezóny. Předkládám vedení oddílu následující soupisku A týmu pro sezónu 2017/2018 (útok: Jirotka, Beneš, Kadlec, Kroupa, Hozák, Pšenička, Vodenka, Myslík, Budaj, Pek, Holub, Perháč, Hrdlička obrana: Zůna, Hruza, Kotán, Rudolf, Voráček, Ježek, Dvořák, Vokálek brankáři: Beránek, Topš) Uvědomuji si, že někteří hráči jsou s ? především vzhledem k jejich přihláškám na VŠ, ale zatím s nimi počítám, protože uhradili zálohu na členské příspěvky. V záloze máme ještě šikovné juniory (obrana: Pardubický, Kanda, Seidel útok: Čapek, Sládek, Futera a brankář Rudiš, Moravec)


V průběhu června chceme složit útoky, tak jak budou spolu hrát v následující sezóně. Proto od 25.5. najíždíme na plánovaný režim (úterý - trénink převážně zaměřen na individuální dovednosti a čtvrtek převážně herní trénink zaměřený na taktiku a sehrání pětek)

 


Plánované Zákupy 2017 pro A tým jsou přeloženy na 24.-25. června. Týká se všech, kteří jsou v předkládané soupisce včetně juniorů.

 

Během června uzavřeme nominaci na Czech open 2017.

Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw