Spolek LFP

Aktuality

Pohár táhnou do 4. kola proti PLZNI

Se začátkem školního roku vstoupili florbalisté ASK Lovosice – LFP zostra do nové sezóny. Jako již tradičně sezónu otevřel mužský A-tým v boji o pohár České pojišťovny, druhé nejvýznamnější soutěži v ČR.

 

V úvodním pohárovém kole byly Lovosice nalosovány do pětičlenné skupiny F a turnaj se odehrál na domácí palubovce haly Chemik v průběhu posledního srpnového víkendu.  Nejprve hráče ASK potrápil Jičín, který dlouho vedl 2:1. Domácí však v posledních 7 minutách zápasu skórovali 3x a brali tři body za vítězství.  Jen jediný bod zbyl Lovosicím na konci druhého zápasu, když nedokázali udržet vedení nad Mladou Boleslaví a ještě v závěru zachraňovali remizu 3:3. Pohárová neděle již byla jednoznačně v režii lovosických hráčů – nejprve smetli Semily 9:1 a v posledním zápase dokonce dvouciferným výsledkem Benátky. První místo ve skupině pak znamenalo jasný postup do 2. kola poháru.

1. kolo Poháru České pojišťovny:

ASK Lovosice – LFP : FBK Jičín 4:3, Florbalová akademie MB 3:3, SSC Semily 9:1, Sokol Benátky 13:2

 

K dalšímu dílu pohárového klání vyjeli hráči Lovosic do Železného Brodu, kde svůj domácí zápas pořádal Sokol Koberovy. Výkon lovosického týmu nebyl zrovna přesvědčivý, podepsala se na něm mimo jiné i malá účast jen 9 hráčů v poli, ale co chybělo v herním projevu, to hráči ASK nahrazovali bojovností. Začátek zápasu jim vyšel dobře, využitá přesilovka znamenala vedení 1:0, ale koberovští sokolové otočili na 1:2 a v dalším průběhu zápasu si udržovali jednobrankový náskok. A když v 54. minutě zvýšili na 3:5, zdálo se, že pro Lovosice cesta letošním pohárem končí. Dvě minuty na to ale Lovosičtí dobře rozehráli standardní situaci po faulu na hranici velkého brankoviště a snížili na 4:5 a v poslední minutě zápasu doplatili domácí na svou nedisciplinovanost. V průběhu zápasu přestáli bez úhony 5 oslabení, ale v tom posledním se již ucho utrhlo. Lovosice ještě znásobily přesilovku odvoláním brankáře a půl minuty před závěrečnou sirénou Perháč vyrovnal na 5:5. Prodloužení o vítězi nerozhodlo a diváci v železnobrodské sokolovně se dočkali nájezdů. V těch byli úspěšnější Lovosice, za které se trefili Legner a Hruza a když Dvořák vychytal poslední nájezd koberovského Reczaie, mohli Lovosičtí slavit postup do dalšího kola.

2. kolo Poháru České pojišťovny:

ASK Lovosice-LFP : TJ Sokol Koberovy 6:5 sn

 

Zatím poslední odehrané pohárové kolo přihrálo Lovosickým souboj s TJ Turnov, účastníkem třetí nejvyšší soutěže – národní ligy. Opět se hrálo v Chemiku, ale zpočátku se zde jako domácí cítili hráči Turnova – první třetinu ovládli poměrem 1:3 a s Lovosicemi to nevypadalo dobře. Naštěstí se hra ASK po první přestávce zlepšila, nejen co se předváděného výkonu týkalo, ale hlavně v koncovce. V průběhu 3 minut stihl dvakrát přesně zakončit Dvořák a srovnal na 3:3 a Cikner s Bartůškem pak dokonali obrat – po druhé siréně se šlo do šaten za stavu 5:4 pro Lovosice. Závěrečné dějství pak zcela ovládli domácí. Před skvěle chytajícím Svatým, který v lovosické brance přiváděl střelce Turnova k zoufalství, se děly věci – nejprve se dvakrát trefil Perháč, vždy po nahrávce mladšího z bratří Peků, osmou branku vsítil Reiser a v samotném závěru dokonali zmar Turnova opět Bartůšek a Legner, který trefil prázdnou branku při power-play soupeře. Nečekaně jednoznačný výsledek poslal Lovosice do 4. kola poháru, ve kterém se, opět v domácím prostředí, utkají s týmem FBC Plzeň.

 

3. kolo Poháru České pojišťovny:

ASK Lovosice – LFP : TJ Turnov 10:5

 

autor

DV st.

 

Pohár táhnou do 4. kola proti PLZNI
Schůzka ke konci soutěží
Prodejní prezentace Floorball player
Doprava na Czech open 2015
LFP na Czech open 2015
Soupeři pro Czech open 2015
Povinné lékařské prohlídky hráčů
Nabídka od Lion Sport
Rušení tréninkové jednotky
Prodejna FloorballPlayer v Ústí nad Labem z technických důvodů uzavřena
Deník Litoměřicka 30.10.
Nábor florbalové mládeže pro LFP
Poslední březnový víkend
SEMINÁŘ brankář
PF 2014
AKCE floorballplayer.net
Švédské postřehy
Budoucnost SPORTU
Tréninkové hodiny
Povodeň
Zasedání VV ASK Lovosice - LFP
Oddílové focení
Bankovní spojení
SUPERFINÁLE – DEN, KDY FLORBAL PATŘÍ VŠEM
Tréninky hala CHEMIK
Prezentace florbalového zboží
SLEVY Florbal
Fanoušci děkujeme
PŘÁNÍ
ASK LOVOSICE
Hosté si body neodvezli
PREZENTACE florbalového zboží OD
Předsoutěžní tréninky
Trénink 28.6. od 19.00h !
Zrušení tréninku
Trénink - posezóní období
Březnové domácí zápasy
Únorové domácí zápasy:
LOVOSICKí RAMPOUCH 2011.
Florbalisté LFP Lovosice měli nabitý víkend
Domácí utkání.
Lovosice mají nové sponzory
Nový web
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2016 LFP
Developed by Marek Fišera, using is4wfw